Jak studiować dwa kierunki i nie zwariować?

Zdanie trybu oczywistego: tak zwane bio-chemy nie mają na nic czasu. A tym bardziej bio-chemy, które przeistoczyły się w studentów medycyny. Jednak jest wśród naszej społeczności EFC osoba, która skutecznie ten mit obala. Jest nią Gabriela Kanclerz, stypendystka z Krosna w latach 2014-2017, obecnie studentka medycyny, oraz uwaga, drugiego kierunku na Międzywydziałowych Studiach Matematyczno- Przyrodniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim. I uwaga ponownie, bo to jeszcze nie koniec wyczynów Gabi. Dodatkowo udziela się ona czynnie w 10 (!) kołach naukowych. „Jak ona to robi?!”, chce się krzyknąć, nieprawdaż? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w nadchodzącym filmiku, w którym Gabi udziela obszernego wywiadu. Stay tuned.