Zebranie walne 2018

Tegoroczne Walne Zebranie obfitowało w emocje i nowości. 15 XII 2018 roku w Warszawie pożegnaliśmy kończący kadencję Zarząd w składzie: Barbara Animucka, Anna Kowalska, Patrycja Siewierska oraz Agata Firek – jeszcze raz dziękujemy Dziewczynom za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Życzymy mnóstwa szans na dalszy rozwój i jednocześnie liczymy na kontynuację współpracy w budowie naszej społeczności, która rozrasta się z roku na rok – w tym momencie liczba członków Stowarzyszenia wynosi 118, co napawa dumą i jest źródłem energii niezbędnej do podejmowania kolejnych wyzwań.

Głównym punktem grudniowych obrad stał się wybór nowego Zarządu. Tym samym witamy na pokładzie Przewodniczącą Zarządu Kornelię Dziadułę, Zastępcę Przewodniczącej Zarządu Tomasza Łukiewicza, Skarbnika Kornelię Kozłowską oraz Sekretarza Łukasza Stępnia. Gratulujemy i z chęcią będziemy informować o działaniach i projektach proponowanych przez naszą nową drużynę!

Z radością ogłaszamy również obranie pierwszego w historii Honorowego Członka Stowarzyszenia – panią Kalinę Żaczek, która od samych początków była dla nas ogromnym wsparciem i służyła profesjonalną radą. Jesteśmy zaszczyceni, mając w naszym gronie tak drogą nam postać.

Tradycyjnie już po zakończeniu Zebrania przenieśliśmy się do Biura Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego, aby jak co roku przeprowadzić Spotkanie Przedświąteczne Alumnów EFC i trwający podczas niego Kiermasz Dobroczynny. Oczywiście nie obyło się bez ciepłej, rodzinnej atmosfery, chóralnego odśpiewania kolęd i wspaniałego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania środków przeznaczonych na pomoc potrzebującej osobie z naszej społeczności – czy to przez przekazanie rękodzieła na Kiermasz, czy przez emocjonującą walkę o licytowane przedmioty – niech to dobro wraca! 

A my zobaczymy się za rok, jak zawsze – w Warszawie. Wesołych Świąt!

Może Ci się również spodoba