Kolacja Mistrzów 2017

 

Mimo że jesteśmy absolwentami programu „Marzenie o nauce” Edukacyjnej Fundacji im. prof. Romana Czerneckiego, nie oznacza to jednak, że nasza przygoda z Fundacją definitywnie się zakończyła! Pod koniec lipca spore, bo liczące 10 osób grono Alumnów, przyjechało z różnych zakątków Polski do Jastarni na Helu, gdzie trwał obóz wakacyjny dla obecnych stypendystów. Nie przyjechaliśmy jednak, by się „wakacjować”, mimo że w ciągu tych 3 dni na piaszczystych, nadmorskich plażach staraliśmy się złapać jak najwięcej słońca. Celem naszego wyjazdu była pomoc w organizacji Kolacji Mistrzów – uroczystej kolacji w Gdyni z udziałem VIPów; wydarzenia wieńczącego obóz stypendystów. Tegorocznymi prowadzącymi byli członkowie naszego stowarzyszenia – Ania Kowalska i Dawid Muszkiet. Natomiast pozostali reprezentanci Alumnów EFC w tym czasie zajmowali się gośćmi honorowymi przy stolikach.

 

Nie zabrakło też prezentacji na temat naszej działalności wygłoszonej przez Przewodniczącą Zarządu naszego Stowarzyszenia – Basię Animucką. Z kolei Patrycja Siewierska, która w 2015 roku została uhonorowana nagrodą Sława EFC, wręczyła tę samą nagrodę tegorocznym laureatom. Ogromnie cieszymy się, że oprawa tegorocznej kolacji spełniła oczekiwania gości i była na najwyższym poziomie. Wkład członków naszego stowarzyszenia był bardzo duży, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni i traktujemy to wydarzenie jako nasz kolejny, niemały sukces.

Może Ci się również spodoba