Członkowie

Ania Gajdemska

Jestem absolwentką 1 LO im. Stanisława Staszica w Lublinie. Obecnie studiuję ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Znalazłam się tam dzięki niesamowitej przygodzie z EFC, podczas której nauczyłam się pewności siebie i samodzielności oraz poznałam moich najlepszych przyjaciół. Interesuję się muzyką, literaturą i polityką, a w przyszłości zamierzam zajmować się PRem.

Basia Animucka

Viva la vida, niech żyje życie! Codziennie staram się oddawać hołd życiu swoim pozytywnym nastawieniem. Jedyny cel w życiu, którego się trzymam to bycie szczęśliwą. Po prostu.

Ilona Kecler

Posiadam wiele pasji, możliwe że pewnego dnia przejdą do historii, a na ich miejscu pojawiają się kolejne. Mimo to, od wczesnych lat mojego życia, darzę niesłabnącą miłością literaturę, co według mnie nieprędko się zmieni.

Maciej Król

Jeśli kiedykolwiek ze mną rozmawiałeś – wiesz, że w swoim życiu robię milion rzeczy i ciężko mi wybrać czasem tę jedną, najważniejszą. Jako Absolwent EFC, a teraz wice-prezes Stowarzyszenia Alumni EFC, dbam o dobre imię fundacji, a także staram się, aby nasza mała organizacja nabierała rozpędu. Na co dzień jestem fanem sportu i zdrowego stylu życia. Studiuję, pracuję i robię wszystko, aby tylko się nie nudzić, bo nie ma nic gorszego niż nuda i monotonia. Wokół mnie musi się dziać!

Gaba Lisowska

Mimo że na co dzień studiuję polonistykę-komparatystykę na UJ, całe swoje życie podporządkowuję pasjom. Interesuję się światem modelingu, piszę wiersze, jestem wolontariuszką w Muzeum Archeologicznym w Krakowie. Od niedawna pracuję jako reporter w Radiofonii 100i5FM. Interesuję się również psychologią biznesu; poznawanie nowych ludzi i motywowanie ich do działania sprawia mi ogromną przyjemność. W wolnych chwilach gram w kosza i chodzę na koncerty rockowe.