Nasz alumnowski statek prowadzi młoda, żeńska załoga:

Przewodnicząca:

Barbara Animucka

Hola a todos!

Uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii staram się przekonać ludzi do brania z życia pełnymi garściami. Zakochana w hiszpańskim klimacie, stanowcza przeciwniczka narzekania. W wolnym czasie biegam i podróżuję. Mam marzenia i dążę do ich realizacji. Jestem szczęśliwą studentką „Zarządzania projektami społecznymi“ na Uniwersytecie Wrocławskim, jestem siostrą Antosia, Kasi, Marysi, Małgosi i Adasia . Uwielbiam dzieci i interesuję się rozwojem osobistym. W stowarzyszeniu będę kładła duży nacisk na integrację członków, ale również ich rozwój. Organizm może dobrze funkcjonować, gdy komórki będą wewnątrz sprawnie działać. Będę dbać o ciepłą i przyjazną atmosferę. Nie zabraknie wyzwań i pozytywnej energii.

Z-ca przewodniczącej:

Anna Kowalska

Niepoprawna pesymistka nieznosząca wystąpień publicznych (ups). Najbardziej kreatywna jestem wtedy, kiedy deadline struga mi marchewki. Z chęcią się angażuję, jestem członkinią studenckiego koła naukowego, w miarę możliwości czasowych uczestniczę w wolontariatach eventowych. Mam dość eklektyczny gust co do muzyki, filmów i książek. Do szczęścia wystarczy mi dobra muzyka, smaczna mocna kawa i mój najukochańszy pies. Lubię poznawać nowe osoby, tak więc w stowarzyszeniu będę kładła nacisk na integrację i komunikację. Trochę topografii – dolnoślązaczka z Pogórza Izerskiego, do LO chodziłam do Wrocławia (magiczna cyferka XIV), teraz także pozostałam mu wierna studiując ratownictwo medyczne na UMW.

Skarbnik:

Patrycja Siewierska

Cześć, jestem Patrycja studiuję farmację. Mimo wielu przeciwności tego świata jestem bardzo pozytywną osobą pełną uśmiechu i pozytywnej energii. Jestem duszą towarzystwa. Staram się żyć pełnią życia, ale mój kierunek studiów niezbyt temu sprzyja. W wolnym czasie staram się spełniać swoje marzenia wraz z moimi przyjaciółmi i rodziną. Moje plany na kolejne 5 lat? Nauka, nauka, nauka. Udzielam się w wielu inicjatywach społecznych, przez okres liceum cały wolny czas spędzałam w domach dziecka i fundacji „Gajusz“. Uwielbiam pomagać innym. Jednym moim sposobem na odstresowanie jest sport. Jest wiele sportów które pomagają mi pozbyć się wolnego czasu, ale najbardziej lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę. Codzienną motywacją jest chęć zwiedzenia w przyszłości Azji i Ameryki.

Sekretarz:

Agata Petyniak

Hej, hej! Wpadła tu zakręcona miłośniczka zwierząt i muzyki jazzowej 🙂 Na co dzień nazywana jestem „Panią Agatką“ przez wszystkich moich cztero, pięcio i sześcioletnich towarzyszy. Uwielbiam śpiewać, choć nie często udaje mi się czerpać coś z repertuaru dla dorosłych. Za to znam wszystkie piosenki o biedroneczkach, praczkach, misiach, kurkach i krasnoludkach. Ja rozwijam dzieci muzycznie, a one mnie plastycznie. Przez całą moją edukację plastyczną nie nauczyłam się tyle, co pracując w zerówce. W chwili wolnej studiuje, piszę do czasopisma Nauczyciel i spełniam marzenia.

Moim największym marzeniem jest sprawić aby cały świat usłyszał głos zwierząt, aby stał się świadomy, tego co czują nie tylko ludzie 🙂

Uwielbiam czytać kryminały, choć ulubionym autorem jest Eric-Emmanuel Schmitt. Dlaczego stwierdziłam, że nadam się do zarządu? Etat dopełniam w szkolnym sekretariacie, lubię usprawniać pracę sobie i innym, dbam o porządek w papierach. Więc poczułam, że mogę pomoc. No i muszę czuć, że coś robię, jestem potrzebna i dużo się dzieje 🙂 potrafię funkcjonować tylko na najwyższych obrotach 🙂